List referencyjny

W listopadzie 2013 podjęliśmy decyzję o remoncie naszej małej łazienki. Zależało nam na optymalnym wykorzystaniu jej niewielkiej przestrzeni i ciekawej oryginalnej aranżacji. Zdecydowaliśmy, że najlepsze, w tej sytuacji, będzie powierzenie projektu osobie kompetentnej i doświadczonej w projektowaniu wnętrz.
Zadanie to postanowiliśmy zlecić Pani mgr inż. arch. Joannie Ziajkiewicz prowadzącej pracownię ATELIER ZIAJKIEWICZ, która naszym zdaniem i zdaniem odwiedzających nas, już po remoncie, znajomych wywiązała się wzorowo. Zaprojektowała nam ona funkcjonalne, nowoczesne, przytulne i nastrojowe wnętrze, wprowadzając przy tym wiele praktycznych rozwiązań.
Uważamy, że warto skorzystać z doświadczenia Pani Joanny i cieszyć się odmianą wizualną oraz techniczną zarówno swoich łazienek, jak i pokoi, kuchni, mieszkań czy też całych domów.
Współpraca z Panią Joanną była dla nas prawdziwą przyjemnością.
Polecamy Pracownię ATELIER ZIAJKIEWICZ wszystkim osobom poszukującym profesjonalnego architekta wnętrz, który potrafi zaproponować ciekawe, oryginalne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania w zakresie wystroju i aranżacji wnętrz.